راهنمای استفاده از دستگاه علوفه خرد کن

Manual feed crushing machine


هنگام استفاده از هریک از مدلهای دستگاه علوفه خرد کن توجه به مسائل ایمنی در اولویت قرار دارد بنابرین پیش از اتصال دستگاه به نیروی محرکه مطمئن شوید اشیاء خارجی داخل محفظه دستگاه نبوده و افراد متفرقه در اطراف دستگاه نباشند.
دستگاه را به نیروی محرکه مورد نظر وصل نمائید، نیروی محرکه با توجه به شرایط می تواند اتصال به برق تک فاز – سه فاز و یا اتصال به وسیله گاردان به تراکتور یا انواع موتور باشد، پس از اطمینان از اتصال به نیروی محرکه دستگاه را روشن نمائید. علوفه را به مقدار مناسب در داخل قیف (ورودی علوفه یا محل تغذیه دستگاه) قرار دهید پس از ورود علوفه با سرعت زیاد خرد شده و از خروجی دستگاه با زاویه 45 درجه به بیرون پرتاب می شود. در محل خروجی دستگاه دریچه ای به نام دریچه تنظیم پرتاب وجود دارد که از این طریق می توان فاصله پرتاب علوفه خرد شده را از 5 تا 15 تنظیم نمود همچنین این امکان وجود دارد که علوفه خرد شده را مقابل دستگاه جمع آوری نمود و یا علوفه خرد شده را از طریق دریچه انبارگاه به داخل انبارگاه هدایت نمود.
نکته ایمنی: هنگام استفاده از دستگاه و روشن بودن آن توجه داشته باشید افراد خردسال در اطراف دستگاه نباشند و از رفت و آمد مقابل دستگاه پرهیز نمائید، از فرو بردن اشیا خارجی ،دست و پا به محل تغذیه و خروجی دستگاه جددا خودداری کنید

اطلاعات تماس

آدرس :تبریز-گوگان-انتهای خیابان سعدی-کارگاه شفیعی 

پست الکترونیک : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت :  www.shafieefactory.com

تلفن  :  34520756-041

موبایل : 09144163423

فکس  : 34520756-041