دستگاه علوفه خرد کن روتاری با ظرفیت 1/5 تن در ساعت

Rotary feed crusher with a capacity of 1.5 tons per hour


کارگاه شفیعی پس از چندین سال تجربه در خصوص تولید ماشین آلات کشاورزی و دامی و با استفاده از نتایج تحقیقات محققین علوم تغذیه دام و مشاوره تخصصی دامپزشکان مجرب در خصوص تولید علوفه مناسب جهت انواع دام اقدام به تولید دستگاه علوفه خردکن روتاری با ظرفیت 1/5 تن در ساعت نموده است.

مشخصات فنی


نام دستگاه  علوفه خردکن مدل روتاری
ابعاد 135*100*70 سانتی متر
وزن دستگاه بدون احتصاب نیروی محرکه  110 کیلو گرم
نیروی محرکه انواع الکترو موتور(تک فاز-سه فاز) - تراکتور
توان برش اسمی 1/5 تن در ساعت
توان برش عملی  1/2 تن در ساعت

موارد استفاده

مراکز مختلف پرورش دام (گاو،گوسفند،بز و...) برای تولید علوفه دامی
واحد های پرورش قارچ جهت تولید کمپوست قارچ
واحد های صنعتی مختلف از جمله کاغذسازی جهت بازیافت کاغذ و تولید خمیر کاغذ

ویژگی منحصر بفرد دستگاه علوفه خردکن روتاری تنوع در مدلهای مختلف برای استفاده در مصارف گوناگون مراکز پرورش دام و دیگر واحد های مرتبط می باشد. این دستگاه در مدلهای مختلف با تعداد تیغ و طول برش های متفاوت تولید میگردد که در ادامه به شرح مختصر هر یک از انواع دستگاه علوفه خردکن روتاری می پردازیم.

دستگاه علوفه خردکن روتاری مدل 2 تیغ

این دستگاه در سایه تجربه چندین ساله و استفاده از نتایج تولید دستگاه های مختلف و با در نظر گرفتن شرایط مورد نیاز برای مراکز پرورش گاو شیرده در جهت تولید علوفه مناسب گاو شیرده توسط کارگاه شفیعی تولید شده است، ویژگی منحصر بفرد این دستگاه که آن را از مدلهای مشابه متمایز نموده است، استفاده از تیغ های اختصاصی می باشد که علوفه را در اندازه های 7 سانتی متری خرد می کند که این اندازه استاندارد مورد استفاده برای پرورش گاو شیرده می باشد.

دستگاه علوفه خردکن مدل 3 تیغ

این دستگاه دارای دو توپی کشنده و دو تیغه برنده می باشد، می توان دستگاه علوفه خردکن را با انواع الکترو موتورهای صنعتی(تک فاز – سه فاز) و همچنین با اتصال به تراکتور راه اندازی کرد که سرعت و قدرت راه اندازی آن به ترتیب 3 الی 5 اسب بخار می باشد. علوفه خرد شده با زاویه 45 درجه به بیرون پرتاب می شود که زاویه و طول پرتاب علوفه خرد شده توسط دستگاه قابل تنظیم می باشد.

دستگاه علوفه خردکن روتاری مدل 3 تیغ

کارگاه شفیعی در جهت رفع نیاز واحد مختلف پرورش دام با تنوع دامی اقدام به تولید دستگاه علوفه خردکن روتاری مدل 3 تیغ نموده است، ویژگی منحصر بفرد این دستگاه که آن را از مدلهای مشابه متمایز تر نموده است، استفاده از تیغ های اختصاصی می باشد که علوفه را در اندازه های 5 سانتی متری خرد می کند، تحقیقات در حوزه صنعت دامی مشخص نموده است این اندازه که در مقایسه با اندازه علوفه خرد شده توسط مدل 2 تیغ ریز تر می باشد مناسب برای تغذیه گاو وگوسفند می باشد، استفاده از این دستگاه برای واحد هایی که به صورت همزمان در زمینه پرورش گاو و گوسفند فعالیت می کنند انتخابی مناسب خواهد بود.

این دستگاه دارای دو توپی کشنده و سه تیغه برنده می باشد، می توان دستگاه علوفه خردکن را با انواع الکترو موتورهای صنعتی(تک فاز – سه فاز) و همچنین با اتصال به تراکتور راه اندازی کرد که سرعت و قدرت راه اندازی آن به ترتیب 3 الی 5 اسب بخار می باشد. علوفه خرد شده با زاویه 45 درجه به بیرون پرتاب می شود که زاویه و طول پرتاب علوفه خرد شده توسط دستگاه قابل تنظیم می باشد.

دستگاه علوفه خردکن روتاری مدل 4 تیغ

تولید دستگاه علوفه خردکن روتاری مدل 4 تیغ توسط متخصصین کارگاه شفیعی در خصوص برآورده نمودن نیاز واحدهای پرورش دام کوچکتر که در زمینه پرورش گوسفند و بز فعالیت میکنند صورت پذیرفته است، ویژگی منحصر بفرد این دستگاه که آن را از مدلهای مشابه متمایز تر نموده است، استفاده از تیغ های اختصاصی می باشد که علوفه را در اندازه های 3 ال 4 سانتی متری خرد می کند، تحقیقات در حوزه صنعت دامی مشخص نموده است این اندازه که در مقایسه با اندازه علوفه خرد شده توسط مدلهای دیگر ریز تر بوده و مناسب برای تغذیه گوسفند و بز می باشد، استفاده از این دستگاه برای واحد هایی که در زمینه پرورش گوسفند و بز فعالیت می کنند انتخابی مناسب خواهد بود.

این دستگاه دارای دو توپی کشنده و چهار تیغه برنده می باشد ، می توان دستگاه علوفه خردکن را با انواع الکترو موتورهای صنعتی(تک فاز – سه فاز) و همچنین با اتصال به تراکتور راه اندازی کرد که سرعت و قدرت راه اندازی آن به ترتیب 3 الی 5 اسب بخار می باشد. علوفه خرد شده با زاویه 45 درجه به بیرون پرتاب می شود که زاویه و طول پرتاب علوفه خرد شده توسط دستگاه قابل تنظیم می باشد.

 
فروش ویژه انواع دستگاه علوفه خردکن
  تماس با ما :     09144163423